O nás

Web development
Web Development informačních webových systémů na míru, které plně respektují požadavky a specifika odvětví ve kterém naši zákaznicí působí. Díky využívání zavedených a osvědčených open-source technologií jsou naše produkty snadno rozšiřovatelné, udržovatelné, vysoce stabilní a nezávislé na použitém operačním systému.

Náš produkt
V loňském roce se událo pár nenápadných až revolučních změn a u některých to vypadá, že nás dlouho neopustí. Asi největším hráčem na poli tvorby změn ve webdesignu designu je překvapivě Google Apple, kterými se my, menší až větší designéři můžeme (anebo nemusíme) řídit.

Minimalismus

 

Není čas! To asi nejvíce vystihuje důvod, proč se začalo při tvorbě webu používat stále méně a méně věcí, které by uživatele zbytečně rozptylovaly namísto toho, abychom mu jasně a jednoduše ukázali, kde co je.

 


.

Naše filosofie
Zastáváme filosofii, že množství zakázek neodráží kvalitu společnosti, proto nejsme velká firma.

Stejně jako vy, i my si vybíráme projekty a partnery, kterým jsme schopni nabídnout své služby a dodržet tak kvalitu a rychlost, aby byl klient spokojen. Většina klientů k nám přichází kvůli jedinému projektu a nakonec zůstanou natrvalo jako přátelé.

Přesvědčte se sami!

              Zajistíte si důvěryhodnost   Ať už začínáte, nebo jste v oboru ostřílení, dobře zpracovaný web               toho o společnosti prozradí víc, než se zdá. Dělá hlavně důležitý první dojem.

              Zjednodušíte prodej . Výzkumy prokazují, že se obchod víc a víc odehrává na internetu, který               tak nahrazuje prodejního zástupce. Strach z e-shopů nebo větších objednávek už dávno minul.               A pokud mají zákazníci k dispozici kvalitní web, s nímž se snadno manipuluje, věci to může               jedině pomoct.

              Přimějete uživatele k akci. Je určitě jednodušší a pohodlnější získat všechny informace jedním               rychlým kliknutím. Chytře sestavený web přiměje prohlížejícího stručnou a jasnou frází k tomu,               aby byl aktivní i z pohodlí obývacího pokoje.

 

Novinky

05/2017

Novinky
Moderní technologie
a špičkové postupy

Sledujeme svět kolem sebe a nejsme uzavřeni v neprodyšné bublině, naše produkty a služby neustále vylepšujeme a posouváme dál

 

Info
Velká část života 21. století se chtě nechtě přesouvá na internet. Ať už člověk podniká a upozorňuje na své služby nebo chce zkrátka zapadnout do virtuálního prostředí, musí mít kvalitně zpracovaný web.

 

Responsivní design
Mobily a tablety!

V dnešní době, kdy téměř každý má chytrý mobil, si nelze představit, aby webové stránky nebyly responsivní. Tento trend narůstá a my se mu musíme přizpůsobit. Protože 90% prohlížení stránek na smartphonech a tabletech není málo. Pokud se tedy rozhodnete začít s tvorbou responsivních webových stránek, začněte u grafického návrhu pro mobil a teprve potom se dostaňte k desktopové verzi.