Komerce

 

Firemní webové stránky Kromě obecných informací o společnosti lze na firemní webové stránky umístit katalog produktů, kde se bude nacházet popis firmou poskytovaných služeb, jejich ceny a fotografie.

Privat

 

Webové stránky s jednoduchou strukturou, v nichž jsou shromážděny hlavní informace o společnosti. Nejčastěji se tento typ stránek používá v případě nutnosti rychle spustit reklamní kampaň na Internetu.

Landing page

 

Landing page - cílová “přistávací“ stránka. V tomto případě se jedná o podstránky, vytvořené speciálně pro prezentaci konkrétního produktu, služby nebo speciální nabídky.

Sociální sítě

 

Spuštěním webu teprve začíná vaše práce. S klienty nebo návštěvníky je potřeba navázat kvalitní, relevantní a dlouhodobou komunikaci. Nabízením zajímavého obsahu můžete budovat důvěryhodnější image než při propagaci čistě komerčního rázu.

Grafický design

 

Líbí nebo nelíbí? Máte maximálně 12 vteřin, abyste zaujali nového návštěvníka vašich stránek. Právě během této krátké doby máte šanci si návštěvníka udržet, nebo o něj nadobro přijít. Grafický design v tomto hraje klíčovou roli.

Kreativita & flexibilita

 

Pokud nemá váš inzerát zapadnout mezi ostatními, potřebujete zaujmout na první pohled. A proto jsou vám k dispozici naše služby grafika a copywritera.

Osobní odpovědnost každého z nás je samozřejmostí.